top of page
Vector.png
National_Girls_Day_fb_evenT_cover_.png

11 жовтня світ відзначатиме Міжнародний день дівчат.
У зв’язку з цим, ГО Центр “Розвиток КСВ” та ініціатива “Дівчата STEM” за підтримки організації GlobalGiving на національному рівні влаштовують власний онлайн-захід для дівчат та жінок зі світу стартапів, інновацій та tech, а також для учениць старших класів, студенток ЗВО та професійно-технічних навчальних закладів.

Серед запрошених гостей:

Ольга Стефанішина, Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та  євроатлантичної інтеграції України, Валерія Іонан, заступниця міністра цифрової трансформації України, Марина Саприкіна, Керівниця Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», Дмитро Кухарев, засновник та CEO “Greenbin.арр”, Евеліна Комарницька, Керівниця грантових програм Українського Фонду Стартапів (USF),  Яна Паладієва, керівниця програми інноваційних ваучерів Українського Фонду Стартапів (USF), Анна Кармазiна, CEO та Co-founder в Costless, Ксенія Бєлкіна,  Co-founder в Cardiomo, Любов Шипович, засновниця Razom for Ukraine.

Партнери заходу - Український Фонд Стартапів (USF)

Актуальність:
Коли говорять про інноваторів в світі технологій, в першу чергу згадують видатних чоловіків. Хоча жінки створюють корисні  продукти і керують цілими корпораціями на рівні з чоловіками. На це впливають історичні особливості, менталітет і стереотипи. Як припинити гендерні дискусії? Чому важливо, аби українок у бізнесі та стартапах стало якомога більше, і щоб бізнес більше не розділяли на “чоловічий” або “жіночий”?

Vector.png

У 2018 році стартапами-єдинорогами (які отримали ринкову оцінку вартості в розмірі понад 1 млрд доларів США) стали лише 15 стартапів, засновницями яких є жінки, а у 2019 таких стратапів налічують 21. Стартапи, які створюють жінки, ретельніше перевіряються інвесторами, але їхній бізнес вдвічі успішніший, ніж бізнеси, де засновниками є лише чоловіки (Boston Consulting Group). А за даними міжнародного рейтингу гендерної рівності 2022 року від The Global Gender Gap Index 2020 rankings, індекс гендерного рівноправ’я в Україні наразі складає 0,71, при цьому найвищий показник - 0,91 в Ісландії.

“За дослідженнями McKinsey, просування рівності жінок може дати світовій економіці додатково $12 трлн до 2025 року. І це мінімум, адже у позитивнішому випадку ця цифра може бути значно більшою. Цього можна досягти, якщо покращити ситуацію з гендерною рівністю і розширити можливості для підприємниць”, - говорить ментор програми UWE_hub і венчурний аналітик агенції Center42 Максим Грант.

Українські IT-фахівці та фахівчині постійно доводять світовій спільноті, що вони першокласні та конкурентоспроможні розробники та розробниці, тестувальники і тестувальниці, українські стартапери та стартаперки на рівні з кращими пітчать у Кремнієвій Долині  і отримують гранти на реалізацію власних креативних та інноваційних проєктів, корисних для України, і жінки та дівчата, при цьому, точно не “позаду” хлопців та чоловіків.

Показати дівчатам світи high tech, інновацій та стартапів і познайомити їх з жінками з цих сфер. Саме вони стануть натхненницями і в якомусь сенсі навіть менторками на шляху до розвитку підприємницької кар’єри, у просуванні ідей рівності в бізнес-середовищі, об’єднанні у ком’юніті, у підтримці внутрішньої економіки і відбудові власної країни завдяки креативним ідеям, адже по-справжньому модерновою та технологічною Україну може зробити лише українська молодь.

Ми запрошуємо жінок у стартапах стати для дівчат натхненницями і в якомусь сенсі навіть менторками на шляху до розвитку підприємницької кар’єри, у просуванні ідей рівності у бізнес-середовищі, об’єднанні у ком’юніті, у підтримці внутрішньої економіки і відбудові власної країни завдяки креативним ідеям, адже по-справжньому модерновою та технологічною Україну може зробити лише українська молодь.



Для участі у заході ми просимо Вас заповнити дану реєстраційну форму до 14 жовтня 2022 - 16:00.

Мета нашого заходу

Vector.png

Програма заходу - за посиланням.

Форма для реєстрації

2. Стать

Дякуємо, що заповнили форму.

bottom of page